Ik hoop het zeker

Op zaterdag 15 oktober, tijdens het Almeerse Kinderboekenfeest 2022, werd het tweede boek uit de BonteHond-boekenlijn feestelijk gelanceerd. KIJK HIER voor meer informatie over de voorstelling Red de wereld; de voorstelling die het boek voortbracht.

Ik hoop het zeker_BonteHond_Sanne Schumacher_1

Ik hoop het zeker is een prentenboek over alles wat we ooit waren en alles wat we nog gaan worden. Een boek vol grassprietjes, rivieren, rotsen, gewone esdoorns, filosofische vragen en kleurrijke linoprints.
Ik hoop het zeker is het tweede boek in de BonteHond-boekenlijn. Het is een poëtisch prentenboek geworden met tekst van Sanne Schumacher en illustraties van Daphne Bunskoek, een verhaal dat aanhaakt bij de voorstelling Red de Wereld.

Ik was een boom
en nu ben ik een boek.
En weet je wat ik me steeds afvraag:
nu ben ik wel een boek
maar 
wat word ik hierna? 

Jaarlijks brengt BonteHond een boek uit, aansluitend bij een van de voorstellingen. Met deze boekenlijn wil het gezelschap leesplezier bevorderen, en kunst en cultuur toegankelijk maken voor iedereen.

Auteur: Sanne Schuhmacher
Illustraties: Daphne Bunskoek
Vormgeving: Zindzi Witte
ISBN: 9789064039416
Publicatiejaar: 2022

 

Koop dit boek